Kalite Anlayışımız

İnsanlara ve çevreye verdiğimiz değeri gıda güvenlik ve kalite belgelerimizle kanıtlıyoruz. Çalışanlarımızla birlikte en yeni üretim tesislerimizde en kaliteli ürünleri en iyi fiyatlara müşterilerimize sunuyoruz.

1

Üretimde Mükemmeliyet

Altın Tavukçuluk rekabetin olduğu günümüz iş dünyasında şirketleri birbirinden ayıran noktanın kaliteye olan bağlılık olduğunun bilincindedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve beklentilerini karşılamak öncelikli hedefimizdir. Projenin her aşamasında yüksek performans ve arzu edilen kaliteyi sağlayabilmek için profesyonel çalışanları sürekli olarak müşterilerimizle interaktif iletişimdedir. Altın Tavukçuluk olarak müşteri memnuniyetini saha içinde ve dışında yaptığımız görüşmelerle düzenli olarak ölçmekte ve sürekli iyileştirme anlayışı ile servis kalitesini sistemli bir şekilde geliştirmekteyiz.

 

2

İnsan Kaynakları Yatırımı

Altın Tavukçuluk olarak seçkin yeteneklere ve vasıflara sahip çalışanlarımızın yarattığı takım ruhu ile hedeflenen amaçlara başarı ile ulaşmaktayız. Çalışanlarımızın yetkinliklerini artırmak, kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve amaçlarına ulaşmada ihtiyaç duydukları motivasyonu sağlamak için gerekli eğitim desteğini sağlıyoruz. Başarılamızda en büyük paya sahip çalışanlarımızın en değerli kaynağımız olduğunu biliyor ve onlara yatırım yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

3

Sürekli Gelişim

Altın Tavukçuluk faaliyet gösterdiği sektörlerde rekabet avantajı koruyabilmek için hem bireysel hem de kurumsal seviyede sürekli gelişimi sağlamanın önemli bir faktör olduğunun bilincindedir..